شیوه‌ی محاسبه‌ی قیمت خدمات

قیمت گذاری در پلتفرم چند پخشی میرول

محاسبه هزینه در نسخه جدید پلتفرم چند پخشی میرول براساس ساختار پرداخت به میزان مصرف طراحی شده است. در واقع، شما فقط برای آن چیزی که واقعا استفاده شده‌ است، هزینه میپردازید. این مدل به شما این امکان را میدهد، که پخش های خود را مدیریت کنید و بر حسب نیاز، کاهش یا افزایش دهید. بعلاوه، با توجه به اصل شفافیت که از اهمیت بالایی در ساختار میرول برخوردار است، تلاش کرده‌ایم تمام مفاهیم و هزینه‌های مصرفی خدمات خود را به تفکیک ارائه دهیم تا کاربران با وضوح و اطمینان بیشتری از پلتفرم استفاده کنند.هم‌چنین شما می توانید به صورت شفاف در قسمت مالی تمامی رسید های خود را به تفکیک مشاهده کنید و این رسید ها به منزله پیش‌فاکتور می‌باشد که به صورت ماهانه یا سه ماهه (براساس میزان مصرف یا درخواست کاربر) به فاکتور نهایی تبدیل می‌شود. در صفحه‌ی تراکنش ها، تمام تراکنش‌ها و آرشیوی از پرداخت های پیشین و جاری، قابل مشاهده و بررسی هستند.

آرشیو هر گیگ فایل در روز

4000 ریال
هر دقیقه پخش در مقصد جدید

3000 ریال
هر دقیقه پخش زنده + سه مقصد

8000 ریال

نکات ویژه در قیمت گذاری

 • حداقل هزینه ای که شما برای شروع هر پخش زنده نیاز دارید 300,000 ریال می‌باشد .
 • به دلیل روزانه بودن هزینه آرشیو درصورتی که دیگر به فایل های خود نیاز ندارید در پنل کاربری خود در قسمت فضای ابری اقدام به حذف فایل ها نمایید در غیر این صورت شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به هزینه آرشیو شما ندارد.
 • پس از شروع پخش علاوه بر HLS اختصاصی که برای شما تولید می شود شما میتوانید روی 3 مقصد بدون هزینه اضافی پخش انجام دهید .
 • پس از اضافه کردن مقصد 4 ام به ازای اضافه کردن هر مقصد جدید 3,000 ریال به ازای هر دقیقه پخش روی مقصد به صورتحساب شما اضافه می شود .

پنل سازمانی

این ویژگی در نسخه جدید پلتفرم میرول برای سازمان ها و مجموعه هایی که کاربران اختصاصی خود را دارند مانند پلتفرم های ویدئویی ، خبرگزاری ها و آموزشگاه های آنلاین و ... که علاوه بر امکانات سایت نیازمند مدیریت جامع کاربران اختصاصی خود هستند فراهم شده ، که در این روش سازمان ها میتوانند به محتوای تولیدی کاربران اختصاصی خود نظارت کنند، تمامی برنامه های کاربران خود را آرشیو کنند، ظاهر اختصاصی برای کاربران خود طراحی کنند. همچنین به سازمان ها در صورت تضمین حجم بالاتر پخش قیمت های مناسب تری ارائه میگردد که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید .

مشاهده اختصاصی برنامه ها
آرشیو ابری بدون محدودیت زمانی
پنل کاربری با ظاهر اختصاصی

پلن رایگان در پلتفرم چند پخشی میرول

به دلیل مشکلاتی که همیشه در برنامه های پخش زنده پیش می آید امکانی را فراهم کردیم تا کاربر ها بتوانند به صورت رایگان و بدون محدودیت در تعداد مقصد ها و پخش زنده از خدمات پلتفرم استفاده کنند و پیش از شروع برنامه واقعی تست های خود را به صورت رایگان انجام دهند با این تفاوت که پس از 7 دقیقه پخش زنده قطع می شود. با این روش شما می توانید برای یادگیری سامانه ، پخش های کوتاه ، تست تجهیزات قبل از شروع مراسم ، ارائه کار به مدیران و ... بدون پرداخت هزینه از خدمات پلتفرم میرول استفاده کنید .

مقصد ها در پلن رایگان

بدون محدودیت
محدودیت زمانی

7 دقیقه
پخش با استفاده از پلن رایگان

بدون محدودیت

سوالات متداول

 • حداکثر روی چند مقصد به صورت همزمان میتوان پخش زنده انجام داد ؟ هیچ محدودیتی برای پخش همزمان برای شما وجود ندارد
 • آیا میتوانم روی 2 پیج اینستاگرام به صورت همزمان پخش زنده داشته باشم ؟ بله شما بدون هیچ محدودیتی میتوانید به صورت همزمان پخش خود را روی هر تعداد پیج اینستاگرام که بخواهید داشته باشید
 • حداقل شارژ کیف پول برای استفاده از پلن غیر رایگان چقدر است ؟ برای شروع پخش زنده کیف پول شما حداقل 300,000 ریال باید شارژ داشته باشد
 • درصورتی که کیف پولم منفی شود پخش زنده ما قطع میشود ؟ به جهت اینکه معمولا برنامه های پخش زنده مشخص نیست چقدر زمان میبرد پس از صفر شدن کیف پول پخش شما قطع نمی شود و حساب شما منفی میگردد درصورتی که حساب شما منفی باشد به فایل های آرشیوی خود دسترسی ندارید و نمی‌توانید پخش جدیدی را شروع کنید تا زمانی که حساب خود را مجدد مثبت کنید.
 • -آیا نگهداری فایل های آرشیو شده محدودیتی دارد ؟ خیر – در صورتی که حساب شما منفی شود دسترسی به فایل های خود ندارید ولی فایل های آرشیو شده همچنان نگهداری می شوند پس از مثبت کردن حساب خود می توانید مجدد به فایل های آرشیو شده خود دسترسی پیدا کنید. درصورتی که حساب شما از 500,000- ریال عبور کند فایل های شما نیز پاک می شود .
 • امکان صدور فاکتور پیش از زمان های مربوطه وجود دارد ؟ بله در صورتی که کل اعتبار شما مصرف شده باشد و مبلغ فاکتور شما بالای 5,000,000 ریال باشد میتوانید با پشتیبانی جهت صدور فاکتور تماس بگیرید .
 • آیا اعتبار کیف پول از نظر زمانی محدودیتی دارد؟ خیر شما هیچ محدودیت زمانی برای مصرف اعتبار خود ندارید