پرسش های متداول

بله ، در میرول می توانید با ارسال یک استریم ورودی به صورت همزمان روی تعداد دلخواهی از مقصد هایی که ایجاد کرده اید پخش زنده داشته باشید.

خیر ، در صورتی که از میرول استفاده کنید تنها به اندازه یک استریم ارسالی پهنای باند نیاز دارید و به اندازه یک مقصد از حجم اینترنت شما کم می شود.

بله ، بعد از ایجاد برنامه یک لینک پخش اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید آن را به صورت iframe در سایت خود قرار دهید و کاربران شما پخش زنده شما را از سایت نیز مشاهده کنند.

لینک پخش اختصاصی برای تعداد کاربران محدود(50 تا 100 بیننده) در نظر گرفته شده است. در صورت نیاز به نمایش برای بیننده بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

زمانی که شما مستقیم استریم خود را به سرور های اینستاگرام یا هرمقصد دیگری ارسال می کنید با توجه به محدودیت سرعت اینترنت و منابع سخت افزاری تنها امکان استریم روی یک مقصد امکان پذیر است همچنین هنگامی که استریم به سرور میرول ارسال میشود چون سرور های ما در دیتاسنتر های داخلی قرار دارند هم هزینه اینترنت شما نیم بها محاسبه می شود و چون باز پخش از سرور صورت میگیرد پخش پایدارتری نسبت به حالت مستقیم خواهید داشت.

زمانی که شما مستقیم استریم خود را به سرور های اینستاگرام یا هرمقصد دیگری ارسال هنگامی که شما از نرم افزار های حرفه ای استریم برای پخش زنده استفاده می کنید کیفیت استریم ارسالی را می توانید تنظیم کنید ، از چند دوربین حرفه ای میتوانید استفاده کنید در حین لایو کلیپ پخش کنید لوگو و زیر نویس اضافه کنید و به طور کلی یک پخش حرفه ای داشته باشید

ابتدا بررسی کنید پلن رایگان را برای برنامه انتخاب نکرده باشید چون در صورت استفاده از پلن رایگان مدت زمان استفاده شما 7 دقیقه می باشد. در صورتی که غیر رایگان را انتخاب کرده اید از اتصال اینترنت خود مطمئن شوید و تنظیمات بیت ریت و ابعاد تصویر را متناسب با سرعت اپلود تنظیم کنید. در غیر اینصورت با پشتیبانی به شماره 28424736 تماس بگیرید یا از طریق تیکت پشتیبانی اقدام فرمایید.

خیر ، در صورتی که از میرول برای ارسال استریم استفاده می کنید برای ارسال به سرویس هایی که مسدود هستند نیازی به روشن بودن فیلتر شکن نیست.